פינוי אסבסט מחיר

הכנו מדריך מפורט עם טיפים לקבלת הצעת מחיר וגם מחיר לפינוי אסבסט

מחפשים מחיר פינוי אסבסט?

מחיר פינוי אסבסט גלובלי שיכול להשתנות מספק אחד לנותן שירות אחר.
אם חלק כלשהו בבניין שבבעלותך מכיל לוחות ומשטחי אסבסט פגומים, אתה מחויב על פי חוק לפנות אותו לאלתר באמצעות קבלן מורשה לפינוי אסבסט. מחיר פינוי האסבסט אינו אחיד עקב הנטייה הנגרמת מגורמים שונים כמו גודל המבנה, מורכבות העבודה, מצב לוחות האסבסט וכו'. אז ניתן לומר שמחיר פינוי האסבסט יכול להתחיל מ-399 ש"ח למ"ר, והעלות כוללת לרוב תהליך פינוי של מינימום 50 מ"ר.

חייב לשים דגש, ככל שעבודות הפינוי מורכבות וגדולות יותר, כך עלות העבודה המקבילה גבוהה יותר. רצוי לבצע השוואת מחירים בין קבלנים מורשים במקום, במידה ויש צורך להחליף את משטח האסבסט המבודד למשטח העשוי מחומר אחר – רצוי לוודא את עלות העבודה כולל החלפת המשטח החדש הדרוש.

הזמינו פינוי אסבסט ע״י סוקר אסבסט מומחה עוד עכשיו!
לפרטים נוספים השאירו פרטים ונחזור בהקדם:

האם ניתן לטפל באסבסט לבד?

בעוד שהחוק מחייב שעבודות פינוי אסבסט חייבות להתבצע על ידי איש מקצוע מוסמך, ניתן לחסוך בתנאי מחיר פינוי אסבסט באמצעות הגשת בקשה להיתר עבודה מוגבל. היתר זה מאפשר לבעל מבנה עשוי אסבסט לבצע את עבודות הפינוי בעצמו, כל עוד שטח האסבסט המשמש לפינוי אינו עולה על 50 מ"ר.

אפשרות זו יכולה לסייע בחיסכון מסוימות בעלויות פינוי, אך יש לזכור כי מדובר בעבודה המהווה סכנה בריאותית של ממש – לכן מומלץ להיעזר בקבלן פינוי אסבסט מוסמך ומקצועי.

איך לבחור סוקר פינוי אסבסט?

ככלל, פינוי אסבסט הוא מקצוע מאוד מסודר ומאורגן, המפוקח היטב על ידי המשרד להגנה על איכות הסביבה ולכן כל מי שמציע את השירות הוא איש מקצוע ראוי ומתאים למשימה. יחד עם זאת, ישנם שלושה דברים שאתם רוצים לוודא בהזמנת מומחה פינוי אסבסט.

  • אתם רוצים לוודא שמדובר באיש מקצוע מוסמך ובעל רישיון פינוי אסבסט בתוקף מטעם המשרד להגנה על איכות הסביבה.
  • אתם רוצים לוודא שאיש המקצוע הנבחר הוא בעל ניסיון בפרויקטים בהיקף דומה, במיוחד אם מדובר בגג גדול.
  • אתם רוצים לוודא שאיש המקצוע הנבחר מציע לכם גם את האפשרות של החלפת גג לפתרון הספציפי שאותו אתם רוצים ליישם כתחליף ללוחות האסבסט.

לבסוף, נשאר גם נושא המחיר שהוא בהחלט פרמטר מרכזי בבחירת מומחה פירוק אסבסט. בהינתן שכל אנשי המקצוע שאתם בוחנים עומדים בשלושת הקריטריונים אותם מנינו קודם לכן, אתם רוצים לקבל מספר הצעות מחיר מפורטות וסופיות, ולבצע השוואת מחירים בין אנשי המקצוע השונים. הצעות זולות "מדי" הן מאוד מפתות אך כדאי לבדוק אותן יותר לעומק לפני שמחליטים, ולמעשה כך גם לגבי הצעות יקרות מדי מבלי שיש הצדקה נראית לעין למחיר היקר. מה שחשוב הוא שלצורך ביצוע המשימה תזמינו סוקר פינוי אסבסט בעל ההסמכה והרישוי הנדרשים ושהכל יעבור בשלום וללא נזק לסביבה ולאנשים בסביבה.

כל עוד האסבסט שלם ובמצב טוב

נהוג להשאירו במקום עם בדיקות תכופות כדי לוודא את תקינותו נבדקת כל הזמן. כאשר האסבסט הופך לחומר מסוכן בגלל שהוא הוגדר כשביר או עבר שחיקה פיזית משמעותית, כמו הופעת סדקים או קרעים, יש להסיר את האסבסט ולהזיז אותו בהקדם האפשרי. למזבלות מסוכנות. אם אינכם יודעים מה מצב האסבסט שלכם ואינכם יודעים האם כדאי להסירו או לא, רצוי להזמין מומחה פינוי אסבסט שיבדוק עבורכם את המשטח וימליץ על השלבים הבאים.

מהו חומר אסבסט?

אסבסט הוא חומר העשוי ומורכב מסיבים דקים, כמו חוטים, הנדבקים זה לזה בחומר צמנטי וכך יוצרים את פני החומר (במקרה שלנו לוחות אסבסט לגג). בתצורתו המקורית, לחומר יש יתרונות רבים. הוא עמיד בפני אש ונזקי כימיקלים, וגם בעל תכונות בידוד טובות (לעומת חומרי הבידוד של אז). תכונות אלו, בשילוב עם מחיר נמוך יחסית, הובילו לשימוש נרחב בו לצרכי חיפוי וקירוי בישראל בזמנים עברו.

אבל עם הזמן התגלו היבטים פחות יפים של החומר. כאשר הוא מתפרק, החלקיקים המיקרוסקופיים הבלתי נראים שלו מתנפנפים באוויר כמו אבק. כשאנחנו נושמים אותם, הם נכנסים לריאות ושם הם מתחילים לפעול נגדנו. התוצאה היא נזק לריאות, סרטן, בעיות נשימה ועוד. לפיכך, החלטה מכרעת בארץ ובעולם, באמצעות החוק המוסדר, הייתה להפסיק את השימוש החדש בחומר זה, ויותר מכך, אף לדאוג לפינוי ופינוי של כל גגות האסבסט הקיימים כיום.

כן, במידה והשטח פחות מ50 מ״ר, אפשר להגיש בקשה ולקבל אישור מיוחד, אבל לא לשכוח שיש חובה להטמנת האסבסט במיקום מיוחד כחוק. ומומלץ בחום לפנות לפינוי אסבסט ע״י חברה עם רישיונות

רוב החברות עובדות לפי מינימום של 50 מ״ר, מן הסתם שבמידה ויש לך פחות, תוכל עדיין לקבל שירות. אך סטנדרט המחיר בנוי ממינימום 50 מ״ר.

מרכיבי פינוי אסבסט מחיר

השפעות מחירמצב האסבסט
גודל המבנה ככל שיותר גדול, מחיר למטר יורד
מורכבות העבודהככה שמורכב יותר יקר
מצב לוחות: שבורים/שלמיםשבורים מייקר עלויות

 

הזמינו פינוי אסבסט ע״י סוקר אסבסט מומחה עוד עכשיו!
לפרטים נוספים חייגו:

או השאירו הודעה ונחזור בהקדם

פינוי אסבסט מחיר