הטמנת אסבסט

הטמנת אסבסט ע״פ החוק הגנת הסביבה
פינוי אסבסט הטמנת אסבסט

מחפשים הטמנת אסבסט ע״י קבלן אסבסט מומחה?

הגעתם למקום הנכון! אנו מתמחים בפינוי והטמנה של אסבסט כבר מעל ל2 עשורים, נשלח סוקר אסבסט מומחה שיגיע ויבדוק אם צריך לפנות או לא.

לפי סעיף 33 בחוק למניעת מפגעי אסבסט ואבק מזיק, התשע"א-2011

ואז נציע לכם את האופציה הכי טובה לכם וגם נעמיד את החוק בעיניין.

איך לטמון אסבסט?

לאחר פינוי ופירוק אסבסט יש להובילו למזבלות, שכן כך נוצרים תנאים שימנעו זיהום אוויר מיותר, אנו מספקים סידורי בקרה ופיקוח על הטמנת אסבסט כדי למנוע אירועים חריגים.
אנשים במקומות המכילים אסבסט מודאגים מכיוון שהסיבים העדינים משתחררים לאוויר וכאשר הם נשאפים, הם יכולים להילכד בריאות ולהישאר שם שנים רבות. עם הזמן, סיבים אלו עלולים להצטבר ולגרום לבעיות בריאותיות חמורות. סיבי אסבסט מצטברים ברקמת הצלקת וגורמים לדלקת ריאות. זה הופך את הנשימה לקשה יותר ויותר ואף יכול לגרום לסרטן ומחלות אחרות. ייתכן שתסמינים של מחלות אלו לא יופיעו עד 10 שנים לאחר החשיפה הראשונית.

הטמנת פסולת אסבסט

הליך הטמנת פסולת האסבסט מתבצע במקומות נפרדים במזבלות על מנת לא לערבב סיבי אסבסט עם חומרים אחרים העלולים לגרום לאבק סחף באוויר.

יצוין כי כל פעולה כזו מחייבת הסכמה ופיקוח של המשרד להגנת הסביבה. פסולת אסבסט שאינה מאוחסנת כהלכה וחושפת את הציבור הרחב באופן חוקי לסכנות של זיהום קרקע, מי תהום ממי שתייה והשפלה אקולוגית נרחבת.

הטמנת אסבסט

אחסון מלט ואסבסט שביר במזבלות ייעודיות בהתאם לכל דרישות ותקנות המשרד להגנת הסביבה.

הרעילות הגבוהה של אבק האסבסט הנובעת מהתפרקות הלוחות גורמת לנזקים סביבתיים ומהווה איום גדול על אנשים בסביבת הלוחות, שאינם מטופלים כראוי. בשנת 2011 התקבלו תקנות למניעת סכנות האסבסט ואבק האסבסט-צמנט המלמדות כיצד לטפל באסבסט, לפרק לוחות מתפוררים ואוסרות שימוש באסבסט בבנייה חדשה.

על מנת לאפשר את ביצוע פעולות אלו, יש צורך בפינוי נאות של אסבסט למזבלות ייעודיות, כאשר פעולת הפינוי נחוצה ודורשת נהלים מתאימים, בהתאם לדרישות ותקנות המשרד להגנת הסביבה. מטמנות פזורים ברחבי הארץ לקבלת לוחות אסבסט מפורקים כחלק מתהליך טיפול מלא בחומר זה.

אתרי פסולת הטמנת אסבסט

איזור בארץ שם האתרכתובתטלפון
צפוןנחל בזקשדי תרומות04-6585765
צפוןגליל מערבימילואות דרום04-9876222
צפוןשפיה קליטה ומחזורמחצבות תות04-6893377
דרוםמטמנות אפעההחברה הכלכלית ים המלח08-6226325
דרוםמטמנות חרוביתמושב שדות מיכה08-9420982
דרוםאס״פ נימרהמואז אילות08-6355888
דרום**אתר דודאיםצומת בית קמה08-9911715
מרכז**מטמנת ברקת גלובלשוהם03-9773070
צפון**לגמון הטמנהקיבוץ לוחמי הגטאות04-9520051

 

** סגור או סגור זמנית, שווה לחייג לפני הגעה

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית, שלח הודעה עכשיו!